Quantum Çalışması

Hayatta yaşanılan sorunların hepsi vücutta dağılan enerjinin etkili bir şekilde kontrol edilememesinden kaynaklıdır.

Hormonlar ve duygular temelde birbirlerine bağlı ve birbirini çalıştıran yapılar olmasına rağmen birbirlerinden ayrı ve bağımız çalışırlar, enerjiyi bedene bağımsız olarak dağıtırlar. Bu nedenle vücut içerisindeki enerjinin dengeli  olarak dağılması, hormonların ve duyguların birbirini sağlıklı çalıştırması elzemdir.

Meridyen terapi vücuda dağılan enerjiyi dengeli ve tutarlı olarak dağıtarak kişinin kendini dengelemesini sağlamaktadır.

Meridyen terapi ile vücudunuzdaki enerji toplayıcı ve dağıtıcı noktalar uyarılmakta ve var olan tıkanıklık veya akış bozuklukları açılmakta ve enerjinin daha dengeli ve tutarlı dağılmasını sağlamaktadır.

Meridyen terapi esnasında terapist tarafından  Meridyen terapi aleti kullanılarak   vücudunuzun ihtiyacınız olan bölgelerine  uygulanır. Bu sizin canınızı yakacak türden bir baskı olmayıp aksine masaj yaptırıyormuşsunuzcasına vücudunuzun gevşemesine ve rahatlamanıza yarayan bir işlemdir. 

 Meridyen terapi diğer terapilerin aksine meridyen terapi hastalığınızı tedavi etmeyi  hedefi olarak görmez. Terapinin hedefi vücudunuzdaki enerji akış noktalarının akışını düzenlemek ve dengeli hale getirmektir. Çünkü hastalığa sebep olan şeyin zaten sizin bilinciniz ve beyninizden vücudunuza dağılan olumsuz enerji olduğuna inanılır.  Bu nedenle bilincinizdeki enerji problemlerinizin çözülmesinin diğer birçok şeyi de halledeceği düşünülür.  Meridyen terapi  vücudunuzdaki enerji alanlarını uyararak  bilincinizdeki olumsuz enerjinin akışını düzenler  ve  sizi çok daha sağlıklı düşünebilen, mutlu ve enerjisini etkili kullanabilen bir insana dönüştürmeyi hedefler.

Yardıma mı İhtiyacınız var?